Dobrý podvečer, je úterý 13.11.2018, 18:05.
Dnes má svátek: Tibor

 

Kalendář akcí

říjen 2018 Listopad 2018 Prosinec 2018
po út st čt so ne
01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

» Hledání v akcích

Momentálně nejsou plánované žádné události.

» Zobrazit celý kalendář

Anketa

 

Jak se Vám líbí nová webová prezentace?

Počítadlo přístupů

Celkem 122383 návštěv 

Zřizovatel Kraj Vysočina

Logo_skolni_notes

Zřizovatel Kraj Vysočina

Škola spolupracuje

Město Velké Meziříčí

Město Velké Meziříčí

Kraj Vysočina

Stránky byly vytvořeny díky dotaci v rámci realizace Standardu ICT vybavení organizací zřizovaných krajem Vysočina

Fond Vysočiny

Informace k volbám do školské rady 2018

Pozor, otevřeno v novém okně.PDFTiskEmail

 

Vážení rodiče,

podle § 167 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání je při naší škole zřízena tříčlenná školská rada, která umožňuje zákonným zástupcům nezletilých žáků, pedagogickým pracovníkům školy, zřizovateli školy a dalším osobám podílet se na správě školy.

Školská rada se mimo jiné vyjadřuje ke vzdělávacím programům, schvaluje školní řád a pravidla pro hodnocení žáků. Dále se podílí na zpracování koncepčních záměrů rozvoje školy, projednává rozpočet a hospodářské výsledky školy. Podává také podněty a oznámení zřizovateli a řediteli školy.

 

Jelikož funkční období členů školské rady je tři roky, je nutné, aby v tomto roce proběhly nové volby členů školské rady. Z řad zákonných zástupců nezletilých žáků je volen 1 člen.

V této přípravné fázi před volbami Vás žádáme o následující: pokud máte zájem pracovat tři roky ve školské radě a být do ní zvoleni, vraťte nám, prosím, spodní část lístku s Vaším jménem, příjmením, označenou volbou a podpisem. Stanete se tímto kandidátem na místo člena školské rady a budete do ní prostřednictvím kandidátky voleni. Lístek můžete donést osobně nebo poslat prostřednictvím Vašich dětí.

Poslední termín pro odevzdání lístků je pátek 23. února 2018. Poté budou sestaveny kandidátky se seznamem navržených kandidátů za zákonné zástupce. Hlasovací lístky s kandidáty budou opět doručeny Vám všem – voličům v pondělí 5. března 2018. Vlastní volby proběhnou ve čtvrtek 8. března 2018 ve 14.00 h. v prostorách školy.

V případě, že nemáte zájem pracovat ve školské radě, vraťte podepsaný lístek s příslušnou volbou také.

Bližší informace Vám podá ředitel školy Mgr. Prokop, zástupce ředitele školy Mgr. Koudelík nebo předsedkyně volební komise Mgr. Hammerová. Informace jsou také zveřejněny na webových stránkách školy www.zsspecialnivm.cz.

Děkuji za Vaši spolupráci.

Mgr. Josef Prokop, ředitel školy